بهره مندی از فضای مجازی نقش اساسی در تعالی فعالیت های فرهنگی دارد
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان البرز اظهار کرد:بهره مندی از فضای مجازی نقش اساسی در تعالی فعالیت‌های فرهنگی دارد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان البرز،حجت‌الاسلام سید عباس مسعودی مدیر کل تبلیغات اسلامی استان البرز، تصریح کرد: بهره‌مندی از فضای مجازی نقش اساسی در تعالی فعالیت‌های فرهنگی دارد.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان البرزدر ادامه گفت: امروز دستگاه‌های فرهنگی سطح کشور باید بهره‌مندی از فضای مجازی را در رأس کارهای خود قرار دهند چراکه جوانان و نوجوانان ما بیش از هر زمان دیگری وقت خود را در فضای مجازی می گذرانند.

حجت‌الاسلام سید عباس مسعودی افزود: دشمنان اسلام و انقلاب تمام توان خود را برای ضربه زدن به اسلام و انقلاب حتی در فضای مجازی به‌کار گرفته اند به همین خاطر متولیان دستگاه‌های فرهنگی ما باید توجه ویژه‌ای به این مقوله داشته باشند.

مسعودی ادامه داد: باید با استفاده از روش‌های اصولی در فضای مجازی جوانان و نوجوانان را به سوی ارزش‌های اصیل اسلامی سوق داد تا خدای نکرده این فضای مجازی باعث فاصله گرفتن آنها از ارزش های اصیل اسلامی نشود.

وی گفت:امروز مقام معظم رهبری مد ظله العالی نیز بر این مهم تأکید دارند که باید جوانان و نوجوانان را با استفاده از شیوه‌های اصولی در فضای مجازی به سوی ارزش های اصیل اسلامی سوق داد.

نویسنده :
منبع :
تاریخ ارسال : 08:25 - چهار شنبه 1 بهمن 1393
آخرین بازدید : 12:00 - یکشنبه 17 اسفند 1399
تعداد بازدید کننده : 2248
دفعات مشاهده : 2276
ارسال نظرات
متن پیام : *
تصویر امنیتی :
 
 
 
آمار بازدید از سایت
آخرین مطالب

تقویم و اوقات شرعی
 دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹-۲۴ رجب ۱۴۴۲